[Company Logo Image]    

 

Home
W skrócie o produkcie
Sposób użycia
Skład
Zakwaszenie - cichy wróg
Objawy zakwaszenia
Zapobieganie zakwaszeniu
Zakwaszenie a dol. reumatyczne
Proszek Zasadowy a sport
Proszek Zasadowy a nadwaga
Dr Wolfgang Auer
Zakup preparatu
Zamówienia hurtowe
Producent
Inne polecane produkty
Napisz
Regulamin

Proszek zasadowy a nadwaga

Gdy nasz wzrok, węch lub inne zmysły zarejestrują spożycie pokarmu, mózg wysyła do wszystkich organów wiadomość, że wkrótce nadejdzie posiłek i należy się na to przygotować (żołądek, trzustka, wątroba, pęcherzyk żółciowy). Żołądek otrzymuje polecenie, by zaczął produkować soki trawienne. Na zasadzie sprzężenia zwrotnego przesyła on z kolei do mózgu sygnał, że wytworzył już wystarczającą ilość soków i że teraz, przez wywołanie silnego uczucia głodu, mózg powinien zachęcić organizm do natychmiastowego jedzenia, gdyż w przeciwnym razie nadmiar kwasu uszkodzi błonę śluzową żołądka.
Najbardziej uderzający przykład takiej reakcji łańcuchowej można zaobserwować podczas jedzenia czekolady: 80% osób postanawia zjeść tylko jeden kawałek i na tym poprzestać. Ponieważ jednak po skosztowaniu pierwszego kawałka wydziela się nadmiar kwasu, wywołane tym uczucie niepowstrzymanego głodu sprawia, że czekolada szybko znika.
Proszek Zasadowy doktora Auera, neutralizując kwaśną treść żołądka, umożliwia zatrzymanie tej reakcji łańcuchowej, co prowadzi do zmniejszenia uczucia głodu, a w efekcie do ubytku wagi.
Proszek Zasadowy doktora Auera nie jest środkiem odchudzającym w ścisłym tego słowa znaczeniu, eliminuje jednak częstą przyczynę otyłości - nadmierny apetyt spowodowany nadmiarem kwasów w żołądku. Poprawia również spalanie cukru i tłuszczu, przez co nie zostają one zużyte do syntezy tkanki tłuszczowej a rozkładająca się tkanka tłuszczowa łatwiej ulega spaleniu. Magnez i wapń zawarte w Proszku Zasadowym dr Auera są aktywatorami enzymów cyklu Krebsa uczestniczących w spalaniu i produkcji energii.
Regularne zażywanie Proszku Zasadowego sprawia, że pokarm przechodzi przez jelita w krótszym czasie, a jelito grube zostaje oczyszczone z zalegających w nim resztek. Dzięki temu znika uczucie pełności, które bardzo często towarzyszy nadwadze.

Aby zwiększyć efektywność działania preparatu, należy przestrzegać poniższych reguł:

 • Nie pić alkoholu
 • Zrezygnować ze słodkich napojów
 • Pić dużo wody
 • Jeść powoli
 • Dokładnie rozgryzać każdy kęs
 • Zażywać dużo umiarkowanego ruchu
 • Spożywać nie za dużo białka
 • (białko musi być jednak zjadane codzienie)
 • Unikać potraw o konsystencji kremowej i oleistej
 • Nie używać sosów zaciąganych mąką
 • Zrezygnować z konserw i sztucznej żywności

 

 • Stosowanie się do tych reguł sprawia, że Proszek Zasadowy doktora Auera może pomóc w walce z nadwagą.

  Proszek Zasadowy dr Auera należy zażywać w następujący sposób:
  30 minut przed każdym posiłkiem należy wypić łyżeczkę proszku rozpuszczonego w 250 ml wody, a następnie w ciągu kwadransa wypić ok. 1/2 l wody. Zmniejszy to automatycznie napady wilczego głodu, które często prowadzą do niekontrolowanego objadania się i nadwagi.
  Jeśli mimo tego, zwłaszcza w pierwszym tygodniu, nadal nie można powstrzymać się od nadmiernego jedzenia, Proszek Zasadowy mona zażywać w mniejszych dawkach przed i po każdym posiłku. W razie wątpliwości dotyczących stosowania preparatu -  skontaktuj się z lekarzem.
  Preparat należy pić małymi łykami, w przeciwnym wypadku można nadmiernie pobudzić perystaltykę jelit.
 
Copyright © 2007 Centrum Biominerałów
Last modified: 07/13/09